Двоканальне Wi-Fi + RF реле Moes MS-104B

Moes
Артикул:
WH00226
В наявності
Спеціальна ціна 485 грн Звичайна ціна 665 грн -27%
Характеристики
Виробник Moes
Протокол зв'язку Wi-Fi
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Живлення 220V
Maксимальна сила струму 10A
Дистанційне керування RF 433 MHz
Потрібен шлюз керування Ні
Опис

Двоканальне WiFi + RF реле Moes MS-104B

Двоканальне WiFi + RF реле Moes MS-104B – це чудовий вибір для тих, хто вирішив почати користуватися розумними пристроями у своєму будинку. Реле призначене для спрощення керуванням електроприладами та освітленням: люстрами, торшерами, LED підсвічуванням та ін. Воно робить прості вимикачі розумними (ручне керування теж залишається). 

Завдяки RF каналу отримуємо альтернативний спосіб керування за допомогою радіопульта 433 МГц. Реле має два канали, які керуються незалежно один від одного. Тому ви можете зробити прохідний вимикач у коридорі, сходах або відчиняти гараж та ворота з брелока, що дуже зручно. Для віддаленого контролю використовується програма Smart Life на смартфоні, вона легко інтегрується з Google Assistant, Amazon Alexa та Алісою для керування голосом. Використовуйте двоканальне реле для різних сценаріїв з іншими пристроями розумного будинку. А ще автоматизуйте роботу електроприладів за розкладом та за допомогою таймерів.

Корпус та функціональні можливості двоканального WiFi + RF реле Moes MS-104B

Купивши двоканальне WiFi + RF реле Moes MS-104B вам не потрібно робити ремонт чи купувати смарт перемикач. Воно підходить під будь-який інтер'єр та дизайн, оскільки:

  • Девайс має невеликі розміри: 47х52х18мм, тому з легкістю поміщається (ховається) як у круглий, так і квадратний підрозетник.
  • Сумісний з різними одно- та двоклавішними простими настінними вимикачами.
  • У комплекті йде кріплення на DIN-рейку, що дозволяє використовувати та розміщувати реле незалежно від вимикача, чи то в щитову, чи, як варіант, підвісну стелю для увімкнення/вимкнення LED-освітлення.
  • Максимальна потужність гаджетів, що підключаються, не повинна перевищувати 2200W.
  • Електромеханічне реле розраховане щонайменше на 100 тис. включень.
  • Оптимальна робота пристрою є в діапазоні температур від -10 до +40 та вологості до 80%.

Управлінням реле можете поділитися з членами сім'ї або друзями завдяки опції в програмі Tuya/Smart Life. Коли вас немає вдома, то реле допоможе дистанційно керувати підключеними пристроями зі смартфона, де б ви не перебували.

Способи підключення до пульта дистанційного керування та додатку Tuya

Для підключення до електромережі необхідна нульова лінія, а для дистанційного керування: шлюз ZigBee 3.0, смартфон або брелок ДК.

Підключення здійснюється у кілька етапів:

  • Щоб перевести пристрій у режим сполучення, двічі натисніть на білу кнопку реле і після довгого звукового сигналу затиснути її на кілька секунд.
  • Почувши два короткі сигнали продовжуйте утримувати кнопку до тих пір, поки не почуєте короткі звукові сигнали, що повторюються.
  • Реле готове до підключення, додайте його до програми, а для простоти та зручності перейменуйте реле.
  • У плагіні буде три віртуальні кнопки, верхня включає відразу два канали, наступні дві кнопки включають/виключають канали окремо.

Також можете підключити пульт дистанційного керування, він має працювати на частоті 433 МГц.

Щоб налаштувати роздільні канали на кнопку пульта, проробляємо ті ж дії, що і з підключенням до програми, тільки після двох коротких звукових сигналів затисніть вибрану кнопку на пульті дистанційного керування у відповідь почуєте короткий сигнал, який сигналізує, що кнопка пульта активована і прив'язана до каналу на реле і може керувати ним. Те саме зробіть і з наступною кнопкою.

Підключайте різні побутові пристрої та керуйте ними доки працює інтернет, при відключенні інтернету візьміть пульт ДК і продовжуйте користуватися смарт-реле.

Ціна на двоканальне WiFi + RF реле Moes MS-104B актуальна. Відгуки про пристрій залишайте на нашому сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг