Сенсорний Zigbee регулятор електричної теплої підлоги Moes білий (Tuya smart)

Moes
Артикул:
WH00603
Немає в наявності
Характеристики
Виробник Moes
Тип пристрою Термостат для електричної теплої підлоги
Протокол зв'язку ZigBee
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Maксимальна сила струму 16A
Колір Білий
Потрібен шлюз керування Так
Опис

Сенсорний Zigbee регулятор електричної теплої підлоги Moes білий (Tuya smart) призначений для точного керування температурою електропідлоги. Це дозволяє підтримувати попередньо встановлені параметри у житлових та комерційних приміщеннях. Купити сенсорний Zigbee регулятор електричної теплої підлоги Moes можуть ті, хто встановлює або модернізує теплу підлогу і хоче розширити контроль над опалювальною системою за допомогою бездротового протоколу Zigbee.

Принцип роботи сенсорного регулятора електричної теплої підлоги Zigbee Moes білий (Tuya smart)

Підключений смарт регулятор отримує дані про температуру від вбудованого або зовнішнього датчика та використовує цю інформацію для керування енергією нагрівальних кабелів, підтримуючи бажану встановлену температуру користувачем.

Завдяки бездротовому зв'язку Zigbee, девайс запропонований на сайті WiseHome, може бути інтегрований в екосистему розумного будинку Tuya Smart, Google Home, Home Assistant. Це дозволяє здійснювати дистанційний моніторинг, коригування температур, планування періодів нагрівання та автоматизацію поряд з іншими сумісними пристроями Zigbee.

Доступні функції на сенсорному екрані

Стильний, безрамковий РК-дисплей, праворуч має сенсорні кнопки регулювання, зліва відображаються показники, а знизу день тижня та поточний час. Інтуїтивно зрозумілий екран дозволяє користувачам програмувати бажану температуру підлоги, натискаючи стрілки вгору/вниз та вводячи певні значення.

На екрані забезпечується доступ до опцій планування для різного часу доби та днів тижня відповідно до переваг. Для переходу у внутрішнє меню необхідно одночасно затиснути дві верхні сенсорні кнопки праворуч на кілька секунд.

Управління сенсорним Zigbee регулятором електричної теплої підлоги Moes білий (Tuya smart) через програму Smart Home

За допомогою програми Smart Home користувачі можуть створювати індивідуальні графіки опалення та сценарії автоматизації, що дозволяє автоматично регулювати температуру підлоги залежно від часу доби, датчиків присутності або інших тригерів розумного будинку.

Функція ручного керування дозволяє тимчасово скасувати запрограмований графік для встановлення постійної температури.

Захист від дітей вимикає сенсорний екран термостата, щоб запобігти ненавмисним змінам.

У додатку також надається можливість підключити голосове управління, об'єднувати роботу регулятора Zigbee з іншими смарт пристроями для створення автоматизації всього будинку, наприклад, для зниження температури при виході з дому і включення системи безпеки.

Підключення та продаж сенсорного Zigbee регулятора електричної теплої підлоги Moes білий (Tuya smart)

За допомогою інструкції від виробника, сенсорний Zigbee регулятор електричної теплої підлоги Moes, просто підключається до вашої системи електричної теплої підлоги. Сумісність з ZigBee забезпечує плавну інтеграцію в різні екосистеми розумного будинку через супутню програму. За допомогою цього смарт регулятора переходьте на інтелектуальне керування опаленням. Вказана ціна сенсорного Zigbee регулятора електричної теплої підлоги Moes білий (Tuya smart) актуальна. Гаджет поєднує в собі сучасні технології з енергоефективністю та комфортом.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг
Ще 3