Біометричний дверний замок Aqara N100 (ZNMS16LM)

Aqara
Артикул:
WH00201
В наявності
8 999 грн
Характеристики
Виробник Aqara
Протокол зв'язку Bluetooth
Екосистема Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home
Характеристики

Вага: 4,2 кг;
Кількість паролів: 50;
Кількість відбитків: 50;
Діапазон робочих температур: від -25℃ до +70℃;
Живлення: 4 АА (основне), 4 АА (резервне). Можливе підключення аварійного джерела живлення Type-C, підключення до 25 пристроїв NFC.
Способи відкриття: відбиток пальця, Bluetooth, NFC, паролі, механічний ключ.
Доступні:
Одноразовий тимчасовий пароль, який після створення можна використовувати лише один раз. Періодичний тимчасовий пароль - використовується тільки для заданих тимчасових рамок.

Опис

Aqara N100 (ZNMS16LM)

Пристрої, які ми бачили раніше лише в американських фентезі, входять у наше повсякденне життя. Тепер кожен може поставити собі замок, що відкривається за відбитком пальця. Ця, поки що не дуже дешева, але дуже зручна та надійна річ стане непереборною перешкодою для правопорушників будь-якої кваліфікації.

Комплект постачання

Вже в момент розкриття коробки на всіх чекає приємний сюрприз у вигляді шаблону для розмітки дверей під встановлення замка. Виявляється, це так просто, потрібно лише трохи подумати про людей.

У комплект входить внутрішня та зовнішня панель керування з ручками для відчинення дверей, електромеханічний замок, серцевина з двома ключами та 8 батарейок формату АА.

Облаштування замка Aqara N100 (ZNMS16LM)

На внутрішній накладці розташований один елемент керування: перемикач відкрито/закрито. На ручці внутрішньої накладки є кнопка. Якщо кнопка не натиснута – двері не відчиняться. Це зроблено для того, щоб діти раннього віку не відчинили двері випадково.

У нижній частині внутрішньої панелі є отвори, якими чути звуки дверного дзвінка – виклику. На звороті панелі розміщенні два порти для підключення зовнішньої панелі та електромеханічного дзвінка.

На зовнішній панелі є кнопка виклику та сканер відбитка пальця. У верхній частині розташована сенсорна панель з підсвічуванням, призначена для введення одноразових кодів та елемент, що відображає стан елементів живлення.

У нижньому торці зовнішньої панелі розмістили порт USB – Type C. Через нього можна подати живлення для відчинення дверей у разі низького рівня заряду батарей. Панель має кнопку, яка, у разі варварського відриву панелі від дверей, заблокує механізм відкриття замка.

Особливості роботи Aqara N100 (ZNMS16LM)

Замок можна відкрити за допомогою ключів, відбитка пальця, одноразового пароля, карти NFC або через смартфон із програмами Mi Home, Apple HomeKit.

NFC (Near Field Communication) – інноваційна бездротова технологія, що працює на дистанції до 20 см, унеможливлює перехоплення інформації зловмисниками. У технології є ще одна незаперечна перевага: швидке створення каналу зв'язку. Зв'язок встановлюється протягом 0,1 сек. Для Bluetooth каналу потрібно від 6 до 7 с.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг