Одноканальне Zigbee реле з енергомоніторингом Aqara T1 (DLKZMK11LM)

Aqara
Артикул:
WH00356
В наявності
Спеціальна ціна 1 132 грн Звичайна ціна 1 499 грн -24%
Характеристики
Виробник Aqara
Протокол зв'язку ZigBee
Екосистема Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home
Живлення 220V
Maксимальна сила струму 10A
Особливості Присутня виносна антена
Енергомоніторинг Так
Потрібен шлюз керування Так
Опис

Одноканальне Zigbee реле з енергомоніторингом Aqara T1 (DLKZMK11LM)

Одноканальне Zigbee реле з енергомоніторингом Aqara T1 (DLKZMK11LM) – смарт-реле, яке використовується для віддаленого керування побутовими приладами та освітлювальними приладами з можливістю моніторингу кількості споживаної електроенергії. Завдяки функції моніторингу споживання електроенергії можна реалізувати різні варіанти її оптимізації – наприклад, приглушувати освітлення з появою додаткового джерела споживання електроенергії в приміщенні. Завдяки своїй універсальності та функціональним особливостям цей пристрій широко застосовується при реалізації системи «розумний будинок». З цим пристроєм можна забути про використання ручних вимикачів, хоча ця функція зберігається. У парі з іншими смарт датчиками створюйте сценарії взаємодії, наприклад, автоматично вмикайте/вимикайте світло, під час відчинення/зачинення вхідних дверей або керуйте освітленням за допомогою датчика руху.

Особливості та функції одноканального Zigbee реле з енергомоніторингом Aqara T1 (DLKZMK11LM)

Одноканальне Zigbee реле здатне зробити будинок «розумним», енергоефективним та безпечним, ціна Aqara T1 (DLKZMK11LM) відповідає його функціоналу:

 • Особливістю конструкції Aqara T1 є наявність контакту для підключення нульового дроту. Це варто врахувати при використанні девайса за простим вимикачем.
 • Енергомоніторинг дозволяє контролювати кількість споживаної електроенергії того приладу, до якого підключено реле та економити на рахунках.
 • Електромеханічне реле на 10А допускає підключення обладнання потужністю до 2500 Вт.
 • Суттєвою перевагою є наявність захисту від перегріву та перевантаження. Тому можете бути впевнені, що ваш будинок є у безпеці.
 • Підтримує протокол Zigbee 3.0., це швидка, стабільна, енергоефективна, а також самовідновлювальна технологія розумного будинку. Наприклад, навіть якщо ваше інтернет-з'єднання або шлюз розумного будинку перерветься, пристрої Zigbee 3.0 продовжать обмінюватися даними один з одним.
 • Для роботи пристрою потрібен шлюз (не входить у комплект поставки), що підтримує відповідний тип з'єднання або як варіант, в якості хаба можна використовувати камеру G2H.
 • Щоб дистанційно керувати підключеними гаджетами, використовуйте програму для смартфона Aqara Home. Через інтерфейс програми відбувається підключення та налаштування пристроїв, відстеження їх енергоефективності. Додаток дозволяє реалізувати різні варіанти керування (віддалений, за розкладом, таймер тощо), у тому числі й за допомогою голосових помічників Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant.
 • Компактні розміри 42,9×40×19,9 мм дозволяють встановлювати пристрій у будь-який підрозетник. Реле може бути підключене до наявного настінного вимикача або розетки, що дозволяє зберегти інтер'єр приміщення в первинному вигляді.
 • Корисна робоча температура знаходиться в діапазоні від 0°C до +40°C.

Способи підключення розумного реле

Для підключення Aqara T1 до споживача на його корпусі розміщуються 5 контактів:

 • L1 – для підключення навантаження (тобто споживача);
 • L – для підключення фазного дроту;
 • N – для підключення нульового дроту;
 • S0, S1 – для підключення вимикачів.

Крім контактів на корпусі розміщуються світловий індикатор та кнопка живлення/синхронізації. Інтегруйте smart-реле з іншими продуктами ZigBee, що підтримуються найпопулярнішими екосистемами Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home.

Купити Aqara T1 (DLKZMK11LM) можна онлайн, за допомогою цього автоматизуйте роботу освітлення, стельових вентиляторів і багато іншого. Думки та відгуки про Aqara T1 (DLKZMK11LM) пишіть на сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг