RF пульт керування Sonoff (4 кнопки)

Sonoff
Артикул:
WH00111
В наявності
199 грн
Характеристики
Виробник Sonoff
Протокол зв'язку RF433
Екосистема Ewelink
Кількість клавіш 4
Батарея 12V (27А) (Не входить в комплект поставки)
Потрібен шлюз керування Ні
Опис

Пульт дистанційного керування RM433

Найпоширеніший спосіб керування пристроями системи "Розумний дім" – це керування зі смартфона через спеціальні програми. Але, коли ви перебуваєте вдома або поблизу нього, набагато зручніше користуватися управлінням через радіоканал.

Пульт дистанційного керування RM433 став природним продовженням 4-х кнопкового пульта-брелока, що працює на частоті 433 МГц. Подвоєна кількість кнопок дозволяє керувати кількома пристроями.

Пристрій та комплект постачання

Пристрій виконано у двох корпусах із пластмаси PC V білого кольору. Перший корпус є безпосередньо пульт керування, другий – база для розміщення пульта. Можуть продаватися як у наборі, так і окремо.

База кріпиться на будь-якій поверхні за допомогою саморізів або відрізка двосторонньої липкої стрічки (входять до комплекту постачання). Пульт керування легко встановлюється та знімається з бази за допомогою пари постійних магнітів. Один на базі, інший на пульті.

Як джерело живлення застосовується знімна батарея 12 В (модель: 27A). Якщо ви придбаєте пульт дистанційного керування RM433 з вже встановленою батареєю, перед початком експлуатації необхідно видалити прокладку, яка захищає батарею від розряду в період зберігання та транспортування.

Особливості роботи

Наявність додаткових кнопок дозволяє не тільки вмикати та вимикати пристрої, але й керувати їх швидкістю (за наявності димерів). RM433 легко інтегрується в системи, що підтримують протокол зв'язку через радіоканал 433 МГц:

  • SONOFF BASIC RF;
  • RFR2, RFR3;
  • Slampher P2;
  • iFan03 Wi-Fi вентилятор та контролер освітлення;
  • D1 Wi-Fi інтелектуальний димер;
  • 4CHProR2, серії TX;
  • 433 RF Bridge.

Сполучення проводиться просто: досить утримувати потрібну кнопку протягом 5 секунд.

Пульт дистанційного керування RM433 пройшов атестацію та був визнаний відповідним обмеженням на випромінювання, відповідно до частини 15 правил FCC. Така атестація гарантує відсутність шкідливих чинників під час експлуатації даного устаткування.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг