Смарт Реле 5V

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

Що таке розумне реле 5V?

Смарт Реле 5V – це один з видів електромеханічних комутаційних пристроїв, яке може бути як одноканальним, так і багатоканальним. У першому варіанті, можете підключити тільки один пристрій, в другому залежно від кількості каналів, а їх може бути від 2 до 16. Цей пристрій підтримує кілька режимів роботи. Наприклад, як перемикач, замикаючи та розмикаючи контакти. При цьому контакт може бути нормально відкритим, так і нормально закритим. Також smart реле може спрацьовувати за певної умови та на конкретний час, наприклад, близько 1 сек., щоб відкрити або закрити розумний замок. Залежно від потужності релейного модуля, можете підключити різні електроприлади, які не перевищують допустиме навантаження. Даний смарт пристрій легко заживити за допомогою простого зарядного пристрою для смартфона, оскільки він живиться постійним струмом 5 В і має вихід під USB кабель.

Для чого використовується розумне реле на 5V у розумний будинок?

Девайс використовується для віддаленого керування та автоматизації, різних електропристроїв у побуті та на підприємствах.

Найчастіше застосовується у тих випадках, коли немає можливості прокласти додаткову електропроводку та підключитися до мережі змінного струму.

Крім цього, у більшості розумних реле на 5 є сухий контакт. У такому разі будь-які підключені ланцюги працюють незалежно від джерела живлення самого реле. Це означає, що зможете підключити електроприлади, що працюють від 220 вольт змінного струму або 12V, 24V постійного струму, а також пропустити через реле цифровий сигнал на якийсь одноплатник.

Ще Smart реле 5 В сумісне з різними екосистемами розумного будинку: Ewelink, Google Home, Home Assistant і т. д. На платах окремих реле можуть бути встановлені різні модулі зв'язку ZigBee, Wi-Fi, RF. Тому залежно від закладених виробником функцій, зможете додати реле в екосистему розумного будинку для взаємодії з іншими смарт девайсами та керувати смарт реле через смартфон, планшет, ноутбук, ПК, а за наявності RF з пульта дистанційного керування або брелока.

Переваги застосування смарт реле 5V

До переваг реле на 5 В можна віднести наступне:

 • Легко керувати пристроєм віддалено.
 • Простий та швидкий монтаж без спецобладнання.
 • Девайс працює від малого струму, але може запускати досить сильне обладнання.
 • Одночасно можна керувати кількома пристроями у випадку з багатоканальною моделлю.
 • Доступне підключення приладів, що працюють від постійного DC та змінного AC струму.
 • Використовуються в різних додатках розумного будинку, для управління освітленням і створення різних сценаріїв.
 • Реле має якісну збірку та витримує тривалі навантаження.

Які пристрої можна підключити до реле на 5В?

Релейний модуль зазвичай включає силову частину, радіомодуль і контактні клеми, наприклад нормально розімкнутий контакт (NO) і нормально замкнутий контакт (NC). Тобто, в одному випадку при подачі напруги реле включиться або навпаки воно вимкнеться, це ідеальне рішення для дистанційного керування садовими та гаражними воротами або іншими електропристроями/ланцюгами. Також реле зручно використовувати для управління освітленням, електроприводами, насосами, побутовою технікою тощо.

Ви можете додати smart-реле в розумний будинок і зв'язати його роботу з різними датчиками, а також синхронізувати роботу кількох додатків. Наприклад, реле від Tuya працює у Tuya Smart, але його можна додати до Google Home та керувати ним звідти.

За допомогою smart-реле, обладнаного різними модулями зв'язку ZigBee, Wi-Fi, RF, зможете зі свого смартфона замикати або розмикати будь-які ланцюги, тим самим віддалено керувати своїми електропристроями, підключеними до девайсу.

Як підключити смарт реле на 5 В?

Для роботи реле потрібне джерело живлення 5 В та USB кабель. Наприклад, у смарт-реле від Sonoff, крім USB виходу є клемник, до якого можете підключити джерело постійного струму від 7 до 32, так і 220В змінного струму. Наприклад, у разі постійного струму, легко перезавантажити таке електрообладнання як модем або роутер, не витягуючи зарядне з розетки. Отже, до вихідних клемників можете подавати як постійний, так і змінний струм. Якщо на купленому реле 5V написано 10А, це означає, що кожен канал може витримати навантаження не більше 2,2 кВт, відповідно, 16 А і не більше 3,5 кВт при підключенні до 220 V. Максимальна напруга і сила струму, як правило, відображаються на корпусі реле.

Зажививши реле, можете підключати до нього різні пристрої, наприклад:

 1. Щоб вмикати/вимикати світло, нуль пускайте безпосередньо до лампочки, фазний провід на центральний контакт реле, а з лампочки плюс на нормально розімкнутий контакт.
 2. Якщо хочете під'єднати складніший прилад, який щось відкриватиме/закриватиме, наприклад, електромагнітний клапан, то там використовуються три дроти для підключення. Два постійно заживлені (фаза та нуль) для роботи моторчика, а третій керуючий відкриттям/закриттям. У такому разі нуль йде безпосередньо, далі на центральний контакт смарт реле підключаєте фазний провід, а на нормально відкритий вихід – провід що управляє.

Що потрібно для підключення смарт реле на 5 В до розумного будинку?

Щоб підключити одноканальне або багатоканальне реле до розумного будинку та керувати ним зі смартфона або голосовим помічником з будь-якого місцезнаходження, необхідно:

 • Наявність інтернету. Завантажте програму від виробника з Google Play-маркету або App Store на смартфон або планшет.
 • Переведіть смарт реле в режим сполучення з роутером Wi-Fi для отримання IP-адреси, як це зробити дивіться інструкцію.
 • На телефоні увімкніть Bluetooth та Wi-Fi, щоб додати пристрій та керувати ними у плагіні програми. Крім увімкнення/вимкнення пристрою в програмі, доступна робота за розкладом та таймером. Ще поділіться дистанційним керуванням у додатку зі своєю сім'єю.

Якщо купити реле 5 вольт на кілька каналів, то можна підключити до кожного каналу зовсім різні електроприлади і окремо, на будь-якій відстані від будинку ними керувати.

Купити розумне реле на 5 вольт в інтернет магазині WiseHome

Ціна на реле 5 V залежить від його потужності, кількості каналів та встановлених модулів зв'язку, наприклад, одноканальне Wi-Fi реле із сухим контактом Sonoff RE5V1C, коштує близько 250 грн.

Купити реле 5 вольт в інтернет магазині WiseHome дуже просто, виберіть модель, яка відповідає потребам і оформіть замовлення онлайн. Також фахівці нашого магазину завжди готові проконсультувати та допомогти у виборі. Ви можете замовити у нас й іншу продукцію для розумного будинку. Доставка здійснюється через Нову пошту протягом 1-2 днів, у випадку вихідних – до 3 днів.