Zigbee контролер Aqara E1 (ZHWG16LM)

Aqara
Артикул:
WH00355
В наявності
Спеціальна ціна 1 075 грн Звичайна ціна 1 400 грн -23%
Характеристики
Виробник Aqara
Частота Wi-Fi 2,4
Кількість підключених пристроїв 128
Робоча температура - 10°С до + 40°С
Робоча вологість 10%-95%
Вихід адаптера 5В, 0,5А
Екосистема Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home
Опис

Zigbee контролер Aqara E1 (ZHWG16LM)

Aqara HUB E1 – контролер, призначений для підключення смарт пристроїв розумного будинку, а також їх поєднання з іншими популярними екосистемами Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home та голосовими помічниками, такими як Siri, Alexa, Google Home і т. д. Контролер підтримує різні типи з'єднання, що зробило його універсальним центром управління розумними девайсами у Вашому домі чи офісі. Також через додаток на смартфоні можна реалізувати керування при виконанні різних сценаріїв, створених користувачем або умов, заданих власником, наприклад, якщо температура в кімнаті вище 30 градусів – увімкнути кондиціонер.

Zigbee контролер Aqara E1 (ZHWG16LM) можна використовувати не тільки як контролер для підключення розумних пристроїв, але і як підсилювач Wi-Fi сигналу, що дозволяє розширити радіус дії бездротової мережі та підвищити стійкість роботи всієї екосистеми розумного будинку.

Функціонал та робота в додатку

Купити Zigbee контролер Aqara E1 (ZHWG16LM) варто з таких причин:

  • Можливе одночасне підключення до 128 смарт пристроїв до одного контролера.
  • Особливістю даного девайсу є те, що USB роз'єм може обертатися навколо своєї осі на 210 градусів, що дозволяє легко під'єднати цей девайс навіть у важкодоступних місцях, наприклад, за телевізором.
  • Для зв'язку контролера зі смарт пристроями використовується найшвидший, стабільніший та енергоефективний тип з'єднання – Zigbee 3.0.
  • Для налаштування самого Zigbee контролера Aqara E1 (ZHWG16LM) та конфігурації елементів розумного будинку потрібна наявність Wi-Fi з'єднання та програми Aqara Home на смартфоні. Воно доступне на платформах iOS та Android. Програма надає широкі можливості налаштування підключених пристроїв.
  • Голосове керування доступне після встановлення зв'язку Zigbee контролера Aqara E1 (ZHWG16LM) з голосовими помічниками.
  • За наявності постійного Інтернет-з'єднання можливе віддалене керування пристроями, використовуючи інтерфейс програми Aqara Home.
  • Гаджет є компактним пристроєм 108х30х8 мм (нагадує USB-модем).
  • На корпусі розташовані: кнопка управління, індикаторний світлодіод та роз'єм USB-A для підключення до джерела живлення, це може бути будь-який адаптер живлення на 5V, 0,5А, ноутбук, ПК, Power Bank, подовжувач або інший пристрій, на якому є USB вхід.
  • Температура довкілля може коливатися від -10 до +40, вологість до 95%.

Підключення

Після того, як встановите контролер в порт і затисните кнопку живлення, переконайтеся, що індикатор швидко блимає жовтим кольором, далі зайдіть у програму і додайте пристрій. У налаштуваннях бажано відразу включити «запобігти випадковому видаленню» після чого приступити до додавання як старих, так і нових дочірніх смарт пристроїв.

Zigbee контролер Aqara E1 (ZHWG16LM) дозволяє значно спростити процес взаємодії користувача з пристроями розумного будинку та об'єднати їх у єдину, слухняну систему. Ціна Zigbee контролера Aqara E1 (ZHWG16LM), встановлена на сайті актуальна. Думки про Aqara E1 H

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг