WiFi датчик температури та вологості Tuya smart

Tuya
Артикул:
WH00548
В наявності
Спеціальна ціна 450 грн Звичайна ціна 565 грн -20%
Характеристики
Виробник Tuya
Тип датчика Температури і вологості
Протокол зв'язку Wi-Fi
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Батарея 2 AAA (Не входить в комплект поставки)
Потрібен шлюз керування Ні
Опис

Смарт датчик працює в екосистемах Tuya Smart/Life, Google Home, Home Assistant. Пристрій підключається до домашньої мережі Wi-Fi 2,4 GHz і керується за допомогою смартфона або планшета. Тому зможете відстежувати показання температури та вологості у приміщенні, офісі, квартирі з будь-якої відстані за наявності інтернету. Розумний датчик корисний для тих, кому за станом здоров'я необхідно стежити за вологістю та температурою. Може бути залучений у створенні комфортних умов для дітей. Також підійде для догляду за ніжними рослинами та ін. Крім моніторингу показань вологості та температури, у додатку доступні сценарії взаємодії з іншими девайсами, наприклад, при досягненні певної температури буде вмикатися або вимикатися кондиціонер, зволожувач повітря або обігрівач, звичайно, ці пристрої повинні бути інтегровані в розумний будинок.

Переваги Wi-Fi датчика температури та вологості Tuya

Ціна WiFi датчика температури та вологості Tuya smart приваблива і відповідає характеристикам:

  • Точність вимірів. Wi-Fi датчик має високу точність вимірювань з похибкою 0,5°C і 5% вологості, що дозволяє отримувати правдиві дані.
  • Робочі параметри. Девайс витримує широкий діапазон температур, виробником заявлено від -20°C до +55°C, вологість від 10% до 90%.
  • Енергоефективність. Живиться пристрій від двох мініпальчикових батарейок. З тильного боку, кришка знімається і в спеціальну нішу встановлюються 2 батарейки типу ААА напругою dc 1.5V кожна. Там же, знизу зліва, кнопка reset, для скидання налаштувань.
  • Зручність встановлення. WiFi-датчик компактних розмірів 70х25х20 мм, легко встановлюється в приміщенні, тому що кріпиться на двосторонньому скотчі, де забажаєте.
  • Внизу корпусу розташована Led індикація, що сигналізує про підключення до Wi-Fi.

Переваги управління через програму Tuya Smart

Для роботи Wi-Fi датчика не потрібно купувати шлюз, достатньо встановити на смартфон програму Tuya Smart. Потім натисніть кнопку перезавантаження на кілька секунд, скріпкою, яка йде в комплекті, для синхронізації пристрою. Далі дійте згідно з інструкцією. Ось деякі переваги управління через додаток:

  • Бездротове з'єднання. Датчик працює за протоколом WiFi, на території сигнал дістає до 30 м.
  • Віддалений моніторинг. Контролювати показання смарт датчика в приміщенні можна з будь-якого місця і в будь-який час. Це особливо зручно, якщо хочете стежити за кліматичними умовами в будинку чи офісі, коли ви перебуваєте далеко.
  • Автоматизація та оповіщення. За допомогою мобільного додатка та інтеграції з іншими розумними пристроями, можете налаштувати автоматизовані дії, що ґрунтуються на зміні температури та вологості.
  • Історія даних. Wi-Fi датчик зберігає історичні дані про температуру та вологість, що дозволяє відстежувати зміни з часом та аналізувати показання.
  • Голосове керування. Цей датчик сумісний із голосовими помічниками, такими як Amazon Alexa та Google Assistant, ви можете керувати ним за допомогою голосових команд. Наприклад, запитайте помічника про поточну температуру або вологість.

Щоб придбати WiFi датчик температури та вологості Tuya smart, введіть необхідні дані, заповнивши форму замовлення. Думки про Wi-Fi датчик температури і вологості Tuya smart дізнавайтеся у наших менеджерів. Відгуки про експлуатацію залишайте на сайті.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг
Ще 3