Zigbee 3.0 регулятор електричної теплої підлоги Moes Black (BHT-002-GBLZB)

Moes
Артикул:
WH00187
В наявності
2 625 грн
Характеристики
Виробник Moes
Тип пристрою Термостат для електричної теплої підлоги
Протокол зв'язку ZigBee
Екосистема Tuya Smart, Google Home, Home Assistant
Maксимальна сила струму 16A
Колір Чорний
Опис

Zigbee 3.0 регулятор електричної теплої підлоги Moes 

Регулятор електричної теплої підлоги призначений для автоматичної підтримки заданої температури в приміщенні шляхом видачі команд на включення та вимкнення електронагрівачів теплої підлоги. Створюючи ідеальний мікроклімат для мешканців, він налаштовується та керується як за допомогою сенсорних кнопок на РК екрані (локально), так і підтримує протокол Zigbee 3.0. Це дозволяє не тільки керувати пристроєм віддалено за допомогою смартфона або планшета, але й легко інтегрувати його в екосистему Google Home, Home Assistant, Tuya Smart. Для створення сценаріїв з розумними пристроями, що підтримують даний стандарт бездротової передачі даних. У цьому випадку у користувача з'являється можливість дистанційно впливати на термостат за допомогою програми та голосових команд, які будуть передаватися через асистентів, таких як Alexa, Google Assistant та багато інших.

Монтаж та функції Zigbee 3.0 регулятора електричної теплої підлоги Moes 

Внутрішня частина смарт регулятора поміщається як у круглий, так і у квадратний підрозетник. Вона є силовою, тому що на ній розміщені контакти для підключення нагрівальних елементів. Щоб користувач не припускався помилок при монтажі, всі вони мають відповідне маркування і використовуються для підключення: 1, 2 – електронагрівальних елементів теплої підлоги; 3 – нульового дроту; 4 – фазового дроту; 5,6 – зовнішнього датчика температури (включено в комплект поставки пристрою опціонально).

  • Зовнішній блок з монохромним LCD-екраном і сенсорними кнопками управління кріпиться до внутрішнього за допомогою спеціальних фіксаторів і з'єднується з платою за допомогою дев'ятижильного шлейфу. На дисплеї відображається основна інформація щодо температури та режиму роботи термостата.
  • За допомогою кнопок керування виконується увімкнення та вимкнення пристрою, а також налаштування всіх основних параметрів: день тижня, поточний час (ці параметри автоматично підтягнуться, коли пристрій під'єднається до Інтернету), розклад за часом. Крок зміни температури становить 0,5℃, верхня межа 45℃.
  • У нижній частині зовнішнього блоку встановлено вбудований датчик температури. У додатку можна вибрати, показання від якого з датчиків, вбудованого або зовнішнього, будуть враховуватися для видачі впливу керуючого на електронагрівачі. Роботу термостата можна налаштувати за температурою повітря в приміщенні, а можна за температурою теплої підлоги.
  • Сенсорна кнопка включення гаджета виділяється за допомогою індикаторного підсвічування, яке сигналізує про наявність живлення.

ZigBee регулятор електричної підлоги, не доданий до екосистеми розумного будинку, працює у двох режимах – в ручному режимі та за заданим розкладом. Для перемикання режимів використовується нижня ліва кнопка.

Керування програмою Tuya Smart

Ціна Zigbee 3.0 регулятора теплої підлоги Moes Black відповідає його можливостям. Для встановлення зв'язку між термостатом і смартфоном потрібна наявність шлюзу, що підтримує передачу даних протоколу Zigbee 3.0, і встановлення програми Smart Life або Tuya Smart (доступні на Android та iOS). Для сполучення пристрою необхідно затиснути нижню праву кнопку на 8 сек., до блимання дисплея. Після додавання пристрою, вибору шлюзу та синхронізації у користувача з'являється можливість віддалено:

  • вмикати/вимикати пристрій;
  • змінювати бажану температуру;
  • вибирати режим роботи: ручний, економічний (20°С) або за розкладом з можливістю його конфігурації;
  • блокувати сенсорні кнопки керування гаджетом (захист від дітей).
  • За допомогою інтерфейсу програм можна реалізувати функцію голосового керування.
  • Додаток також дозволяє налаштувати різні сценарії, які передбачають видачу команди під час виконання заданої умови. Наприклад, вимикати теплу підлогу, коли йдете з дому і вмикатимете його, коли їдете додому з роботи.

Для режиму "За розкладом" всього доступно кілька періодів, для яких встановлюється необхідна температура, час початку та закінчення. При цьому окремо налаштовуються інтервали для робочих днів, суботи та неділі.

Внутрішній датчик температури контролює температуру повітря, а зовнішній необхідний для контролю температури теплих підлог.

Також налаштовується відхилення температури від встановленої. Наприклад, за замовчуванням стоїть 1℃, це означає, що при заданій температурі 19℃ термостат вимкнеться при 20℃, а увімкнеться при 18℃. Різницю перепаду температур можна встановити в діапазоні від 1℃ до 5℃.

За допомогою цього розумного термостата можна значно оптимізувати споживання електроенергії та зробити процес регулювання температури у приміщенні більш зручним та технологічним.

Придбати Zigbee 3.0 регулятор електричної теплої підлоги Moes можете у нас на сайті, заповнивши форму замовлення. Думка про Zigbee 3.0 регулятора електричної теплої підлоги Moes та відгуки читайте/пишіть у картці товару.

Способи доставки

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».
Термін доставки: 1-3 дні після оформлення замовлення.
Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.
Доставка за рахунок покупця.
ВАЖЛИВО: Термін зберігання посилки у відділенні 5 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну, замовлення автоматично буде відправлене назад.
Якщо протягом 5 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок.

Способи оплати

Банківські реквізити: після оформлення замовлення, вам автоматично формується рахунок, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продуктом.

LIQPAY: при оформленні замовлення вас автоматично направить до форми оплати.

Післяплата: сплачується у відділенні «Нової пошти». У разі оплати при отриманні (післяплати) до вартості доставки додається комісія за переказ грошей, яку сплачує покупець.

Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг
Ще 4