Розумне Реле Aqara

3 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
 1. Aqara
  Спеціальна ціна 1 345 грн Звичайна ціна 1 795 грн -25%
  Спеціальна ціна 1 345 грн Звичайна ціна 1 795 грн -25%
 2. Aqara
  Спеціальна ціна 1 100 грн Звичайна ціна 1 325 грн -17%
  Спеціальна ціна 1 100 грн Звичайна ціна 1 325 грн -17%
 3. Aqara
  Спеціальна ціна 1 132 грн Звичайна ціна 1 499 грн -24%
  Спеціальна ціна 1 132 грн Звичайна ціна 1 499 грн -24%

3 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

Всі, хто цікавиться розумним будинком Aqara, напевно, чули й про реле Aqara. Це одні з якісних та популярних продуктів IoT. Розумні Реле Aqara призначені для підключення до будь-якого електричного компонента або приладу, щоб автоматизувати його роботу та забезпечити альтернативне керування зі смартфона або голосовими помічниками: Siri, Alexa, Ok Google. Також ці реле додаються до різних екосистем: Apple HomeKit, Aqara Home, Home Assistant, Mi Home.

Для чого застосовується Aqara реле

За допомогою реле Aqara, що схожі на маленькі білі будівельні блоки, зможете створити розумну систему освітлення. На вибір є реле з нейтральним дротом і без нього. Другий варіант зручний тим, що не потрібно тягнути нульовий провід до вимикача:

 • Наприклад, коли захочете заживити світильники чи інші електронні компоненти до інтелектуальних реле перед вимикачем, вони залишатимуться у мережі, незалежно від цього включений чи вимкнений фізичний вимикач. Що дає повну свободу керування підключеними пристроями у будь-який момент часу та на будь-якій відстані від будинку чи офісу зі смартфона.
 • Крім цього, зможете автоматизувати роботу побутової техніки або витяжки, використовуючи двоканальне реле Aqara. Ці канали можуть працювати незалежно один від одного, тому сміливо підключайте два окремі прилади, головне використовувати електроприлади потужністю в діапазоні від 3 до 2500 Ватт. Якщо активуєте режим “Interlock” у програмі Aqara Home, то зможете підключити та керувати трипровідними електрокранами.
 • У програмі від виробника доступне планування відключення підключених пристроїв у певний час дня або тижня відповідно до потреб. Наприклад, офісне приміщення працює з 9:00 до 18:00, всі співробітники залишають офіс у межах 18:15 щодня. За допомогою Aqara реле зможете запрограмувати офісне обладнання на відключення рівно о 18:15 та включення живлення наступного дня о 9:00. В результаті додатковий клопіт по ручному відключенню всіх електронних приладів один за одним зникне назавжди.
 • Також смарт-реле, інтегроване в систему розумного будинку, бере участь у налаштованих сценаріях. Припустимо, по датчику вологості включатиметься витяжка у ванній, датчику руху або відкриття включатиметься світло в передпокої, датчику освітленості вмикатися/вимикатися люстра і т. д.

Переваги використання смарт реле Aqara

Реле від Aqara привносять до звичайного будинку цілий спектр зручностей. Їх використання зводить до мінімуму проблеми, пов'язані з обслуговуванням та керуванням електричними системами. Забезпечує безперебійну та систематизовану роботу пристроїв. Smart relay мають широкий спектр застосування та ряд переваг у порівнянні з традиційними аналогами:

 • Просте голосове керування. Функція голосового помічника дуже корисна для зручного увімкнення/вимкнення освітлення або керування побутовою технікою в будинку, особливо, коли руки брудні або чимось зайняті. Ще, на вимогу, голосовий помічник повідомить про поточний стан реле, про потужність, що споживається, і т. д.
 • Автоматична робота з розкладу. Заплануйте роботу електроприладів щодня або використовуйте таймери на більш короткий час.
 • Можливість перевірити потужність сигналу ZigBee. Для посилення радіосигналу використовується виносна антена. Реле Aqara забезпечує якісний сигнал до 30 м, високу продуктивність та короткий час відгуку.
 • Компактні розміри для встановлення як у круглий, так і квадратний підрозетник. Є можливість використовувати девайс без заміни існуючих настінних вимикачів. Відсутність зовнішньої проводки та фізичного контакту з реле під час роботи гарантує надійність та довговічність.
 • Підвищена безпека. У версії з нулем і фазою доступний моніторинг споживаної потужності, захист від перегріву, перевантаження, що дозволяє зрозуміти, наприклад, яка витрата електроенергії в обігрівача, виявити електричні несправності та отримувати повідомлення на смартфон. Тобто це реле цілком може замінити роботу смарт розетки. За бажанням можна задати діапазон роботи за потужністю, встановивши нижню та верхню межу. Відповідно, при порушенні встановлених меж реле вимкне приєднаний прилад.
 • Прекрасна знахідка для людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Завдяки віддаленому управлінню зі смартфона, людина, яка за кимось наглядає, має повний доступ до всіх електронних приладів у будинку без особливих зусиль.

Якісне складання та своєчасні оновлення гарантують безперебійну та довговічну роботу.

Як підключити реле Aqara

Особливістю реле Акара є те, що всі вони працюють за протоколом ZigBee і потребують підключення до шлюзу. Звичайно, цей девайс можна додати в мережу, використовуючи варіанти запропоновані в інструкції та керувати ним фізично, натискаючи на кнопку ввімкнення/вимкнення на корпусі пристрою або через під'єднані прохідні вимикачі. Але зі шлюзом ZigBee, відкривається можливість програмування та управління з програми на смартфоні, планшеті чи ноутбуці. Також завдяки ZigBee протоколу реалізується синхронізація з іншими смарт пристроями в розумному будинку.

Перш ніж додати реле до програми Aqara Home, переконайтеся, що:

 • додаток завантажено на смартфон і до нього доданий ZigBee шлюз;
 • потім натисніть “+”, щоб додати новий пристрій;
 • після цього, натисніть кнопку реле від 5 до 8 сек., для сполучення. Якщо до смарт-реле вже підключили вимикач, увімкніть/вимкніть його 5 разів.
 • після виявлення девайса, дотримуйтеся підказок, щоб додати до програми.

Купити реле Акара в інтернет магазині WiseHome

Вирішивши купити реле Aqara, ви зробите життя простішим і зручнішим. Коли електричні системи всього будинку автоматизовані, відпадає потреба у безпосередньому фізичному контролі. Натомість зможете зосередитися на своїй роботі та контролювати все, одним дотиком до екрана. Це дозволяє бути більш продуктивним і допомагає зосередитися на вирішенні складніших завдань. За допомогою реле Aqara, ви можете поступово підключити всі електричні пристрої, щоб отримати віддалений доступ до всього будинку. Придбати Aqara реле у Києві за вигідними цінами можете у нас на сайті WiseHome. Замовити гаджет онлайн дуже просто. Для цього заповніть форму замовлення і наші фахівці зв'яжуться з вами, щоб обговорити питання, що цікавлять, наприклад, чи є Aqara реле з сухим контактом. Доставка товару по Україні здійснюється щоденно.