Розумний дверний замок

4 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати

4 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По рейтингу
По рейтингу
Сортувати
FAQ

Як забезпечити безпеку квартири за допомогою розумних систем?

Для того, щоб моніторити свою квартиру і паралельно з цим отримувати сповіщення та відеозвіти в реальному часі на смартфон, необхідно встановити розумний замок, датчики відкриття, розбиття, рухи, додати камери спостереження. Об'єднати всі пристрої в одну екосистему.

Скільки коштує розумна система безпеки у квартиру?

Ціна залежить від комплектації. Необхідний мінімум – це набір Wi-Fi датчиків, які відповідають за рух, протікання, відкриття. Це коштуватиме власнику кілька тисяч грн. Система побудована на ZigBee, буде трохи дорожчою, оскільки потрібна наявність шлюзу. Якщо додати відеоспостереження, смарт-замок, домофон, сума значно збільшиться.

Розумний замок – безпека та зручність

Безпека та спокій зазвичай стоять на першому місці у списку потреб людей, які бажають інвестувати свої кошти в систему охорони житла. Розумний замок – це один із перших найбільш необхідних і корисних девайсів системи домашньої автоматизації. Купивши розумний замок, ви будете отримувати повідомлення про зачинення/відчинення дверей і не тільки.

Розумний замок дверей допомагає вирішувати безліч завдань, з якими звичайний не впорається:

 • Окремий ключ - наприклад, ви хочете, щоб у квартирі чи будинку зробили прибирання, але не можете бути фізично. Тоді створіть тимчасовий код доступу для бригади прибиральників, і не турбуйтеся, що вони скористаються ним пізніше, щоб проникнути до будинку. Тимчасовий цифровий пароль можна налаштувати так, щоб він діяв лише в певний час. Можливо, несподівано приїхали родичі, а ви на роботі, не хвилюйтесь, просто надішліть електронний ключ.
 • Безконтактне розблокування - ще один умовний випадок з різних причин при поверненні додому у власників житла часто зайняті руки. Як у такому разі дістати ключі з кишені чи сумочки? При використанні смарт замка на двері, фізичний ключ не потрібно. Хоча, для любителів класичного варіанта використання, виробники надають фізичні ключі, що зручно та звично літнім людям.
 • Зручність - смарт замки можна відкрити різними способами: голосовою командою, пальцем, NFC-міткою, зі смартфоном, смарт годинником, введенням пароля тощо. Крім цього, біометричний замок дверей, можна інтегрувати в екосистему розумного будинку Apple HomeKit, Aqara Home, Mi Home та інші.

Переваги роботи розумного замка у додатку

Крім класичних завдань, відкриття/закриття, дверний смарт замок, доданий у додаток, залежно від обраної моделі, може керуватися Wi-FI, Bluetooth, ZigBee і мати безліч додаткових налаштувань:

 • У самій програмі зможете регулювати гучність дзвінка, додавати код пароль, один або кілька. Створити разовий пароль, який найчастіше генерується автоматично та дійсний протягом обмеженого часу.
 • Прив'язати карту NFC, що дозволить відкривати розумний замок брелоком або смартфоном з NFC. Лайфхак, якщо у смартфоні немає відповідного модуля, помістіть NFC-пластинку у чохол телефону.
 • Додати свій відбиток пальця або відбиток пальця дитини.
 • Налаштувати автоматизацію та сцени взаємодії з іншими розумними датчиками вашого розумного будинку. Наприклад, коли ви відчинете двері до квартири, то відразу ввімкнеться освітлення у передпокої. Також дуже зручно та приємно, коли розумний будинок зустрічає гостей включенням освітлення на прибудинковій території, автоматично відкриває замок та розважає мелодією при вході до будинку.
 • Крім датчика руху, датчика відчинення дверей, у сценаріях можна залучити систему безпеки розумного будинку, зовнішні камери відеоспостереження, сигналізацію, датчики вібрації, диму, протікання і т. д. А також використовувати розумну техніку після зачинення дверей: знизити температуру в приміщенні, прибрати підлогу роботом пилососом, відкрити/закрити штори, включити внутрішнє спостереження та інше.
 • Можна використовувати вбудовані автоматизації або створити власні. Увімкнувши режим, коли хтось останнім іде з дому, закрити замок, коли хтось приходить – відкрити чи запланувати події за часом доби.

Індикатори, що сигналізують про незачинені двері або розряджені батареї спрацьовують автоматично. Час отримання повідомлень про стан вхідних дверей також можна налаштувати в додатку. Крім Google Assistant можна налаштувати роботу та інших голосових помічників Siri, Alexa.

Смарт замок – обов'язок при створенні розумного будинку

Купити смарт замок для дверей вартує, як мінімум, з п'яти основних причин:

 1. Блокування та розблокування з будь-якого місцеперебування. Забули замкнути двері, йдучи з дому? Потрібно впустити когось, поки вас нема? З програми на смартфоні ви можете заблокувати або розблокувати двері.
 2. Працюйте без ключа. Всі дверні замки мають клавіатуру або ємнісні сенсорні екрани, де ви можете ввести свій унікальний код доступу, використовувати відбиток пальця, NFC. Більше не потрібно носити із собою ключі та хвилюватись про їх втрату.
 3. Впускайте потрібних людей у потрібний час. Тепер, коли до вас приходять відвідувачі або відвідують родичі, ви можете надіслати їм власний часовий код, який працює за встановленим часом.
 4. Стежте за приходом та відходом дітей. Чекаєте повернення дитини в конкретний час, коли вона відчинятиме двері ви отримаєте push-сповіщення на смартфоні. Хочете знати о котрій учора ввечері підліток повернувся додому? Перевірте історію подій.
 5. Захистіть свій будинок одним дотиком. Втомилися вставати з ліжка, щоб перевірити чи замкнені двері? Надійно занурте свій будинок у сон одним натисканням увімкнувши сценарій «На добраніч».

Якщо ви хочете купити розумний замок в Україні, ознайомтеся з варіантами запропонованими в Wisehome, орієнтуйтеся не тільки на ціну розумного замку та спосіб керування. При встановленні smart замка варто врахувати розташування на дверях, адже розміри більші, ніж у звичайного, тому за можливості замовляйте двері під куплений замок. Якщо у вас приватний будинок і вхідні двері не захищені від попадання дощу, то це негативно позначиться на роботі даного девайсу.

Купити розумний дверний замок в інтернет-магазині Wise Home

Залишились запитання? Поговоріть з нашими фахівцями, вони допоможуть вам вибрати найкращий smart замок для ваших потреб та нададуть інформацію про додаткові функції та переваги. Ми впевнені вам сподобається безпека, зручність та душевний спокій, які може забезпечити розумний замок. Розумний замок купити в Києві дуже просто, оформіть замовлення на нашому інтернет-сайті та ми оперативно здійснимо доставку.